Ja tobie ślę-1000 buziaków, 100 wesołych pluszaków, 10 gwiazdek z nieba i wszystkiego, czego Ci tylko potrzeba. Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne.

Strona z gotowymi tekstami sms-Teksty na dobranoc, Wierszyki na dobranoc, do podusi. Snij Aneczko ma kochana, a slodkim buziakiem zbudze Cie z rana.

Więc ci ślę buziaka. Skomentuj (0) Oceń: Plus lub minus. 10572 Dzień chłopaka Dodał: śmieszna, 2009-05-28 15: 39, punktów: 109.

Wierszyki na dzień dobry. Wyślij gotowy wierszyk z samego rana aby zbudzić śpiocha. Marzyciel o Tobie myśli, Marzyciel o Tobie śni i śle buziaka Ci. Się spotkali Daje Ci buziaka słowami bo odległość między nami. Usta buziaki, a ja pozdrowienia. Słonko gorące jak buziak dla Ciebie.

Wierszyki miłosne, śmieszne życzenia imieninowe, życzenia urodzinowe. Do Ciebie do okna buziaki pukają. Otwórz okienko wpuść je szybciutko. Znajdziesz tu wierszyki z pozdrowieniami, które od razu można wysłać do przyjaciela. Pozdrowienia śle z oddali, byśmy szybko się spotkali Daje Ci buziaka.
Wierszyki urodzinowe oraz życzenia urodzinowe. z okazji urodzin prześlij solenizantowi. Wszystkie ziomki z twojej paki i rodzinka ślą buziaki.
Wierszyki, Życzenia, Wiersze, Gotowe smsy, Teksty dla wiadomości sms. Smieszne. Tesknie. Teksty dla przyjaciela. Gdy już biedroneczki wstały i mi szeptem przypomniały, bym buziaki Ci posłała i się Tobą przywitała.
MaSz JeSzCzE dO wYkOzYsTaNiA 1000000000000000000000000000 BuZiAkOw: d: p. Zakochac sie. Miec dwie lewe ręce. Nie robic w życiu nic. Czasem pisac wiersze:

8 Kwi 2010. Serdeczne pozdrowienia buziaków. Buziaków jak marzenia. Spełnienia marzeń. Smieszne Wierszyki urodzinowe· sms imieninowe.
Dla fajnego chłopaka mam wielkiego buziaka! Wierszyki na dzień chłopaka. Gotowe-smutne i śmieszne wiersze, oraz najpiękniejsze i fajne sms. Marzyciel o Tobie myśli, Marzyciel o Tobie śni i śle buziaka Ci. Gotowe smsy na dzień dobry, śmieszne sms z rana, teksty, wierszyki sms na pobudkę.

Śmieszne życzenia urodzinowe-śmieszne wierszyki i życzenia urodzinowe. Bardzo ładne te wierszyki duzo buziaków: Siemka bardzo ładny blog tylko masz. Ja więc głośno krzyczę cześć i buziaków ślę Ci sześć. Miłosne i słodkie wierszyki, gotowe-smutne i śmieszne wiersze, oraz najpiękniejsze i fajne sms. Najlepsze Smsy Życzenia, śmieszne wierszyki miłosne i darmowe smsy. Daję Ci buziaka słowami, bo odległość miedzy nami nie pozwala dać ustami. Clik24. Pl-Kabarety, życzenia, dowcipy, kabaret, wiersze, śmieszne mp3. Opis: Kto da mi buziaka na dzien chłopaka? Opis: " Kto da mi buziaka na dzien.
Gotowe SMSy, śmieszne-SMSy. Net. Kopalnia wszelkiego smsowego dobra-darmowa bramka. Moc Buziakow w Dniu Chlopakow! » wstaw do bramki, Dodał (a): Natka. 5 Kwi 2010. Gotowe, śmieszne życzenia. Usta buziaki, a ja pozdrowienia. Wiersze urodzinowe (106) · Śmieszne życzenia Walentynkowe (54).

Wierszyki są najlepszym sposobem aby wyrazić słowami wiele pięknych rzeczy. Śmieszne [20]; Urodzinowe [115]; Walentynki [69]. Wierszyki, wiersze. i to właśnie przez nie przesyłam buziaki czułe i gorące, aby dzień był wspaniały.

W Dzień Chłopaka, przesyłam Ci miły słodkiego buziaka! Wiersze imieninowe· Wiersze imieninowe poważne· Wiersze imieninowe śmieszne.
Wiersze wierszyki, Wierszyki okazje, Życzenia urodziny, Wiersze, Wierszyki, Życzenia sms na urodziny, Śmieszne Życzenia, sms Życzenia, fajne, krótkie. Najpiękniejsze życzenia, śmieszne wiersze miłosne i gotowe wierszyki sms. Wierszyki miłosne na dzień dobry. Śle na dzień dobry słodkiego buziaka.

To dostaniesz dwa buziaki. a jak zgadniesz, że to ja. Twój pakiet 600 buziaków jest już aktywny! Możesz go wykorzystać tylko i wyłącznie na ustach.
Buziaka ciepłego Życzę Ci właśnie tego wszystkiego. życzenia na Dzień Dziecka, śmieszne smsy miłosne, aforyzmy miłosne, słodkie smsy, sms na dobranoc. Śmieszne kawały! Życzenia okolicznościowe! Autentyczne Cytaty! Oceń ten wierszyk: minus(-plus(+). Daję Ci buziaka słowami, bo odległość miedzy nami . Rymowanki dla dzieci· Śmieszne wierszyki· Wiersze o jesieni· Wiersze o. i buziaków ślę Ci sześć. 334; Dodał: sms na dzień dobry. Wiersze, wierszyki i życzenia na Dobranoc. Wierszyki na dobranoc-wierszyki na dzień dobry. Siedem, osiem, dziewięć ktoś buziaka Ci niesie: na Dobranoc-Miłosne wierszyki· na Dobranoc-Śmieszne wierszyki. Ocena: Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne, śmieszne smsy, życzenia na święta. Przesyłam Ci na dobranoc trzy buziaki: Jeden namiętny, bardzo pamiętny. Życzenia słodkie buziaki, kategoria: podkategoria: Graficzne. życzenia świąteczne, ślubne, śmieszne, walentynkowe, wielkanocne, i inne. Znajdziesz tutaj Wiersze-Wierszyki-Miłosne na różne okazje. Nie bądź gorszy i wysyłaj Wiersze. To dostaniesz dwa buziaki. Jeśli zgadniesz, że to ja. Życzenia na sms i nie tylko-gotowe sms, wierszyki. Ja proponuje Tobie, abyś policzyła, ile to buziaków ode mnie dostaniesz, gdy po cudnej nocce rano. Podaruj wirtualnego buziaka swoim znajomym. Nie ważne czy koleżance. Wszystko co śmieszne w sieci: zdjęcia, filmiki, pps, flash, e-kartki. Urodziny, kartki urodzinowe, życzenia urodzinowe, wiersze urodzniowe, prezenty, smsy, Śmieszne Dowcipy, Wesołe Obrazki, Humor, Śmieszne sms, Śmieszne Opisy gg. Róża sle zapach, serce marzenia, usta buziaki a ja pozdrowienia: Wiersze-folder z plikami na Chomiku Rena724• nigdy nie jest pozno. Spokojnej Nocy, Słonecznego Całego Tygodnia, Buziaka Zostawiam♥ Basia♥ To śmieszne, jak prostym jest dla ludzi wyrzucić Boga, a potem dziwić się,

. Śmieszne nazwiska: D· Śmieszne fotki· Śmieszne fotki: da buziaka tez slodkiego. Niech zastapi Tobie mnie. Fajne wierszyki i troche dużo ich; p Ogólnie zastanawiam się czy je skopiowałas. Słyszałam że jest jakiś wierszyk do masowania buziaka maluszków, rozpoczynał się tak: potem dziubek też zrobimy-wyczyniając śmieszne miny.

Znajdziesz u nas śmieszne sms, które na pewno poprawią nastrój Tobie bądź. Ja proponuje Tobie abyś policzył ile to buziaków dostaniesz gdy po cudnej.
. Smsy w różnych kategoriach-w tym: na dobranoc, smsy śmieszne, miłosne, życzenia, walentynkowe i inne. Worka z prezentami, obsypię Cię buziakami, w tę cudną noc miej pięknych snów moc. Dla Ciebie ten wierszyk piszę. Niech Cię on do snu ukołysze. Ten wierszyk poświęcam Tobie i proszę zatrzymaj go sobie!

23 Mar 2010. Bym buziaki Ci posłała i się Tobą przywitała. Śmieszne życzenia urodzinowe (102) · Wierszyki walentynkowe (57) · Wiersze imieninowe (121) . Czekoladowy telegram o treści: Buziaki. Śmieszne życzenia urodzinowe! > > Romantyczne wierszyki> > Wiersze w świątecznym klimacie. Ja proponuje Tobie, abyś policzyła, ile to buziaków ode mnie dostaniesz. Wierszyki na dobranoc. Gdy nastanie ciemny mrok, do łóżeczka zrobisz krok.
Zapraszamy do krainy życzeń i wierszyków. Życzenia walentynkowe, bożonarodzeniowe. Obsypię Cię buziakami, w tę cudną noc miej pięknych snów moc.
Ty Tez Mozesz Wysylac Wiersze. Nie trac czasu i poznaj najlepsze Wiersze sms plus. Tysiące buziaków droga pocztową, przesyła ktoś kto tęskni za tobą. Tylko najzabawniejsze śmieszne filmy, które znajdziesz w internecie. Wszystkie dobre duszki spiesza do Ciebie z tysiacem buziakow i mnostwem usmiechow! Ja dosłodze buziakami i może się. w snach spotkamy. Wierszyki na początek dnia, walentynki, miłosne, śmieszne, świąteczne, Boże Narodzenie, Nowy Rok. Gotowe SMSy: Śmieszne. Gotowy sms: Twój pakiet 600 buziaków jest już aktywny. Filmiki, Gry online, Dowcipy, Gotowe sms' y, Opisy na gg, Cytaty, Wiersze. Dziękujemy za wszystkie zabawne wierszyki i śmieszne historyjki. Bez obaw, nie rozpieścisz córki częstymi buziakami lub przytulaniem! Powiedz dzień dobry wierszem lub wierszykiem. Wiersze i wierszyki: na dzień dobry, na powitanie dnia. Śmieszne kawały! Życzenia okolicznościowe! Autentyczne Cytaty! Marzyciel o Tobie myśli, Marzyciel o Tobie śni i śle buziaka Ci. . Sorki za tytół notki, ale tak jest śmiesznie no nie? Między innymi notki o wiośnie-wierszyki o niej, wiersze dla zakochanych. Usta buziaki, a ja pozdrowienia. Słonko gorące jak buziak dla Ciebie. Wierszyki o przyjaźni· Wierszyki rocznica ślubu· Śmieszne Wierszyki· Tęsknota.

Wysoko jest teraz na naszym niebie. Daj mi buziaka, a ja Ci dam dwa, potem przytulę i nie puszcze raz dwa. Najobszerniejszy w Internecie zbiór wierszyków i życzeń sms. Tylko u nas śmieszne smsy na każdą okazję: na święta.
Smsy, na dobranoc-śmieszne teksty, zabawne dowcipy, kawały, opsiy gg, najlepszy humor. Buziaków na noc. Może to dużo, może to mało, by Ci się dobrze. Znacie jakieś wierszyki związane z żyletą itp. Czyli takie smutne, cięcia się. a co ja ci dałam buziaka? Weź sie ogarnij suk*! obrazki na nk, wklejki, zdjęcia na naszą klasę, śmieszne, smutne, fajne, mroczne, pinezki. Śmieszne smsy w dużej ilości, na każdą okazję i na każdą porę. Ja Tobie sle-1000 buziakow, 100 wesolych pluszakow, 10 gwiazdek z nieba i wszystkiego, . Smieszny wierszyk a muzyczka z najwyższej półki. Buziaki: AmiBolo 2008-07-16. Znakomity wiersz, i jakże piękny i prawdziwy.
Cytaty, FreeStyle, Miłosne, Powiedzenia, Smutne, Wulgarne, Śmieszne. Dziś Diabełek dla Aniołka śle buziaków pełną moc by Aniołek był cieplutki w tą. Ręki, śmieszne koszulki, bokserki i inne ciuszki. Rozrywki, śmieszne dowcipy, filmiki. Daj wszystkim buziaka i powiedz radośnie dobranoc! Najpiękniejsze życzenia, śmieszne wiersze miłosne i gotowe wierszyki sms. Buziaków milion Ci daruje. Pokrzepiające słowa na dobranoc i na pewno coś . a po takim dmuchaniu, buziaki mieliśmy czerwone jak buraki. Ćwiczyliśmy również dykcję, czytając śmieszne teksty. Mieliśmy problem z napisaniem tych wierszyków, a co dopiero z ich wypowiedzeniem?
A Piotra wita szczerym buziakiem. Bo dzięki niemu spełniła swe sny. 100% pozytyw-super smieszny i trafiony wiersz. Bardzo szybko sprawnie. Więc pod kołderke bo czar buziaka prysnie. Gotowe smsy, życzenia, życzenia sms, smsy, życzenia na święta bożonarodzeniowe, gotowe smsy, śmieszne smsy.

Życzenia urodzinowe, życzenia świąteczne, wierszyki, cytaty, aforyzmy, życzenia weselne. Ślubne, Śmieszne, Świeta Bożego Narodzenia, Święta Wielkanocne. Bardziej kolorowych niz gwiazdki na niebie a oprocz tego buziaki dla ciebie=.

Wszystkim samotnych i niekochanym, przesyłamy wielkie buziaki. Głowa do góry! Wierszyki. Na kartki i pocztówki· o niespełnionej miłości· walentynkowe. Wszystkim samotnych i niekochanym, przesyłamy wielkie buziaki. Wyślij śmieszne smsy do swoich znajomych, miłosne wiersze do sympatii. Gotowy sms: e buziaki na powitanie i szepcze do uszka dzień dobry kochanie! aby dzień wspólnie. Ślubne, Śmieszne, Zaproszenia, Złamane serce, Złote myśli. Wierszyków: 2355/0). Użytkowników: 189. Komentarzy: 0
. Śmieszne wierszyki. Życzenia. i rodzinka ślą buziaki. a do tego wielką falą z życzeniami teksty walą: super życia, spoko zdrowia, . Hihihi ale smieszny wierszyk o misiu: buziaki wiosenne od Malinki. Wiosenne buziaki Kochanemu Kubusiowi slemy-Weronisia z mamą Iwoną.

Słodziutkich jak miód, milutkich jak puch, takich Ci życzę w dzsiejszą noc snów, bardziej kolorowych niż gwiazdki na niebie, a oprócz tego buziaki dla. Wesołe. Buziaki w pysia-dla mojego Misia. Spij sobie slodko-Ty moja maskotko! Gotowe SMSy, Śmieszne SMSy, Miłosne SMSy-Wszystkie Gotowe sms. Cytaty, wiersze [8604] Kopiuj link do tego forum. Pić razem kawę bardzo śmieszne mam chore serce doszła głowa. On był dla mnie dobry, kochany, zasypywał mnie SMSami, buziakami na dobranoc, troszczył się o mnie-był ideałem.
Opis dokumentu; Na dobranoc dać buziaka i położyć się obok Chcę być Nim By poczuć. Smieszne smsy opisy wierszyki zyczenia wiersze Smieszne smsy opisy.
Buziaki Gorące Wprost z Serca Płynące. z Tęsknoty Usycham i Za Tobą Ciągle Wzdycham. Forum młodzieżowe, wiersze miłosne, aparaty cyfrowe, akceoria gsm. Real music true tone, spy-ware, śmieszne prezenty, śmieszne filmiki.

Wysyłaj śmieszne smsy do swoich znajomych, miłosne smsy do sympatii. Strzału w 10 oraz 1 000 000 buziaków w dniu Twojego święta życzy. . e-kartki Imieninowe i świąteczne na Ekartka Dawaj buziaka i każdą okazję. i nie dotyczące kartek internetowych: yerba mate programy Śmieszne.

Stu prezentów, stu buziaków, zdrowia szczęścia i słodyczy. Tobie życzy. Dzis są twoje 18 urodziny choc się razem nie widzimy, teraz wszystko to co masz. 13 Kwi 2010. To dostaniesz dwa buziaki. Jeśli zgadniesz że to ja. Codziennie nowe wiersze i najlepsze życzenia na każdą okazję. Lecz od mamy najsłodsze buziaki. i żebyś urósł właśnie taki. Tak się w wiersze poukładały Prawa dla dzieci na całym świecie. Śmieszne, Sylwestrowe, Urodzinowe, Walentynki, Wielkanocne, Wierszyki miłosne, Wpisy do pamiętników.